Domů / Média / Data CD ROM

Lexicon5 Praktický slovník anglicko-český česko-anglický


Žádné hodnocení. Kód: P118081 Produktové číslo: 9788087062739
Médium CD, Lingea, 2011,
Dostupnost: externí sklad 3 ks
Vše 10 %
Cena před slevou: 590 Kč
Ušetříte: 59 Kč
Zlevněno z 590 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 531 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Lexicon5 Praktický slovník anglicko-český česko-anglickýNejnovější verze znamenitého elektronického slovníku Lexicon 5 přináší aktualizovaná data ve zcela nové aplikaci.

Slovník věrně odráží současný jazyk, obsahuje nová slova náležející k všeobecné slovní zásobě i odborné terminologii. Tento autorsky původní slovník, i když je svým rozměrem střední, se obsahem řadí spíše k slovníkům větším. Maximální důraz byl kladen na to, aby terminologie v něm obsažená byla opravdu aktuální; toho bylo dosaženo mimo jiné rozsáhlým využitím internetových zdrojů a odborného zahraničního tisku.

Aplikace Lexicon5 má řadu moderních funkcí: inteligentní vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, tabulky tvarosloví nebo přebírání textu pod kurzorem myši (mouse-over). U platforem Linux a Mac OS X funguje namísto funkce mouse-over automatické přebírání textu vložením do schránky (např. jeho označením).

Software na rozdíl od knihy umožňuje uživateli získat souhrnný pohled na hledané slovo či slovní spojení, okamžitě má k dispozici také ustálená spojení, idiomy, příklady, synonyma a antonyma, frázová slovesa apod. Určitě oceníte i ozvučení hesel v CD kvalitě, přehled gramatiky nebo užitečnou funkci Učení/zkoušení, díky které se snadno naučíte slovíčka z nové lekce.

Vysokou kvalitu slovníku ocení jak začátečníci, tak i pokročilí uživatelé cizího jazyka.

Specifikace
Nakladatel Lingea
Rok vydání 0
Jazyk GB
Druh Médium CD
Vazba CD
ISBN 978-80-87062-73-9
Rozměry 19,5 x 14,5 x 5 cm
Váha 0.1030000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.