Domů / Média / Audiokniha na CD

Zdeněk Svěrák Povídky - 2 CD, čtou Z. Svěrák, D. Kolářová, L. Šafránková - Zdeněk Svěrák; Zdeněk Svěrák; Daniela Kolářová; Libuše Šafránková


Žádné hodnocení. Kód: P116667 Produktové číslo: 099925593322
Médium CD, Supraphon, Zdeněk Svěrák; Zdeněk Svěrák; Daniela Kolářová; Libuše Šafránková
Dostupnost: externí sklad 12 ks
Vše 10 %
Cena před slevou: 233 Kč
Ušetříte: 23 Kč
Zlevněno z 233 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 210 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Zdeněk Svěrák Povídky - 2 CD, čtou Z. Svěrák, D. Kolářová, L. Šafránková - Zdeněk Svěrák; Zdeněk Svěrák; Daniela Kolářová; Libuše ŠafránkováČtou Zdeněk Svěrák, Daniela Kolářová a Libuše Šafránková

Hudba Jaroslav Uhlíř

Zdeněk Svěrák se přiznává, že už na gymnáziu si usmyslel, že bude spisovatelem povídek a že je bude vydávat svázané v knížkách. Místo toho celý život psal filmové scénáře, texty pro divadlo a slova k písničkám. Sbírkou Povídky, která vyšla na podzim roku 2008 a okamžitě se stala nejprodávanější knihou, si své mladické předsevzetí konečně splnil.

V edici audiokniha vychází toto jedinečné Svěrákovo literární dílo ve zvukové podobě na 2 CD většinou v interpretaci autora, zkušeného vypravěče. Výjimku tvoří dva příběhy, vyprávěné ženami, při jejichž psaní myslel spisovatel na své dvě filmové manželky, Danielu Kolářovou a Libuši Šafránkovou, jimiž jsou tyto povídky v nahrávce také se zanícením čtené. Příběhy vznikaly v rozpětí let 1968-2007 a zachycují rozmanité životní etapy člověka, mnohdy i s autobiografickými rysy. Půvab této Svěrákovy práce spočívá v umění přesného vyjádření, v tajemství, pointě, humoru, ve vábení a smyslnosti.

Právem může být srovnáváno s tvorbou našich největších povídkářů. Svěrákovy inteligentní texty s příznačným humorem, touhou a erotikou našly své nejlepší interprety.

Specifikace
Autor Zdeněk Svěrák; Zdeněk Svěrák; Daniela Kolářová; Libuše Šafránková
Nakladatel Supraphon
Jazyk CZE
Druh Médium CD
Vazba CD
Rozměry 12,5 x 14 x 1 cm
ISBN NOISBN
Váha 0.0670000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.