Domů / Knihy / Populárně naučná pro dospělé / Astrologie, esoterika, záhady / Okultní vědy

Čarodějnická hůlka - výroba • použití • magie • zasvěcení - Alferian Gwydion MacLir


Žádné hodnocení. Kód: P368883 Produktové číslo: 9788076510784
Kniha, Fontána, 2021, Alferian Gwydion MacLir
Dostupnost: externí sklad 100 ks
Vše 10 %
Cena před slevou: 438 Kč
Ušetříte: 44 Kč
Zlevněno z 438 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 394 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Čarodějnická hůlka - výroba • použití • magie • zasvěcení - Alferian Gwydion MacLir

„Alferianu Gwydion MacLirovi se povedlo napsat jednu z těch vzácných knížek, kterou když otevřete, zjistíte, že jste ji hledali celý život. Budeme ji doporučovat všem našim druidským studentům.“ — Philip Carr-Gomm, Představený Řádu bardů, ovatů a druidů.

„Rozsáhlá, podrobná a zasvěcená historie hůlek, včetně odkazů na mnohé různorodé kultury a přesvědčení, která nabízí všestranný horizont pro jejich výrobu a použití. Oceňuji také praktičnost knížky, s jejími instrukcemi jak si zhotovit hůlky a příklady riruálních zasvěcení. Úpřímně věřím, že budete odměněni za čas, který věnujete tomuto velice poučnému textu.“ — Roger Williamson, zakladatel Magus Books a Herbs v Minneapolisu.

„Rodilý vypravěč a učitel. Alferianova slova utkají poetické kouzlo, které uchváceni sledujeme lesními světy. Nauka o kouzelnické hůlce mě naučila hluboce ocenit ’život’ v těchto vzácných magických nástrojích, stejně jako hluboký respekt k umění její tvorby, od nalezení přes všechny procesy, které vedou až k proměně na magický nástroj. Pomohla mi zlepšit mé magické praktiky a umožnila hlouběji se propojit s duchovní říší.“ — Susa Morgan Black, druidka v Řádu bardů, ovatů a druidů a spoluzakladatelka Doire Bhrighid 817 (druidský háj semínek zasvěcený Brighid).

„Tento svazek je mnohem víc než pouhým zdrojem pro výrobu kouzelnických hůlek, pojednává o magických korelacích a souvislostech, přesahujíc tak záměr, který kouzelnická hůlka obvykle představuje. Musí se bezpochyby stát definitivní prací, která se zabývá tímto tématem a přinést moderní pohled na starobylý nástroj.“ — DruidicDawn.org.

Specifikace
Autor Alferian Gwydion MacLir
Nakladatel Fontána
Rok vydání 2021
Jazyk CZE
Druh Kniha
ISBN 978-80-7651-078-4
Rozměry 29,5 x 22,9 x 0,5 cm
Váha 0.5090000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.