Domů / Média / Audiokniha na CD

Novičok nebo kulka - Jak umírají Putinovi kritici - Ondřej Kundra; Petr Gojda


Žádné hodnocení. Kód: P361514 Produktové číslo: 8595693406700
Médium CD, Tympanum, 2021, Ondřej Kundra; Petr Gojda
Dostupnost: externí sklad 51 ks
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
Novičok nebo kulka - Jak umírají Putinovi kritici - Ondřej Kundra; Petr Gojda

Investigativní novinář Ondřej Kundra přináší šokující informace o tom, jak Putinovo Rusko zachází s lidmi, které svévolně samo označí za zrádce, nepřátele režimu, odpadlíky či je vyhodnotí jako nepohodlné oponenty režimu. Na konkrétních případech ukazuje, jak dnes hlavně ruská kontrarozvědka FSB - hlavní domácí bezpečností služba Ruské federace a hlavní nástupnická agentura KGB, která podléhá přímo Putinovi -, a vojenská rozvědka GRU podléhající náčelníkovi Generálního štábu, pracují.

Těmi konkrétními případ jsou útoky na Alexeje Navalného, Sergeje Skripala, Alexandra Litviněnka a další řízené atentáty, které ve světle informací nejsou ojedinělými, izolovanými případy, ale jde o propracovaný systém vypořádávání se s lidmi, která ruská administrativa vyhodnotí jako nežádoucí. Věnuje se také nejnovějším českým kauzám výbuchu muničních skladů ve Vrběticích i odstranění sochy maršála Koněva.

Na svých zjištěních spolupracoval s mezinárodní investigativní skupinou Bellingcat a vedl rozhovory s desítkami osobností politiky, investigativní žurnalistiky, tajných služeb a dalších bezpečnostních složek.

Specifikace
Autor Ondřej Kundra; Petr Gojda
Nakladatel Tympanum
Rok vydání 2021
Jazyk CZE
Druh Médium CD
Vazba CD
Rozměry 14 x 12,6 x 0,7 cm
Váha 0.0480000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.