Domů / Knihy / Populárně naučná pro dospělé / Astrologie, esoterika, záhady / Okultní vědy

Numerologie a karma - Karmická kabalistika - Angelika Hoefler


Žádné hodnocení. Kód: P176087 Produktové číslo: 9788073362263
Kniha, Fontána, dotisk 2022, Angelika Hoefler
Dostupnost: externí sklad 81 ks
Vše 10 %
Cena před slevou: 388 Kč
Ušetříte: 39 Kč
Zlevněno z 388 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 349 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Numerologie a karma - Karmická kabalistika - Angelika Hoefler

Tato skutečně novátorská příručka vědy o číslech vysvětluje principy, jak lze ze jména, jež nám bylo dáno a obsahuje informace o našem osudu, rozpoznat působení tzv. karmy. Toto starobylé sanskrtské slovo znamená „skutek“, „důsledek jednání“.

Pomocí zcela originálních numerologických postupů vycházejících z prvků židovské kabaly tak můžete zjistit, jaký jste si s sebou do tohoto světa přinesli životní plán, co v tomto životě chcete uskutečnit, jaké vám z toho plynou úkoly a jaké máte možnosti jednat v klíčových životních situacích. Když rozpoznáte vzorce, které vám opakovaně přinášejí stále tytéž vnější i vnitřní strasti, budete znát i cestu, jak se od nich oprostit.

Angelika Hoefler je zakladatelkou tzv. karmické kabalistiky a psychologie jmen. Svému zkoumání věnovala desítky let práce a praktického experimentování a v této publikaci předkládá své dosud nezveřejněné výsledky. Své postupy interpretovala na příkladech osobností jako Johanka z Arku, Rudolf Steiner, Marylin Monroe a Elizabeth Kübler-Rossová nebo na neblahém osudu legendárního Titaniku

.Z obsahu: Zasvěcení do karmy: karmická kabalistika – Karmagram: diagram životní setby a sklizně – Kabala dat: rozbory denních, měsíčních a ročních tendencí – Karmické koeficienty.

Specifikace
Autor Angelika Hoefler
Nakladatel Fontána
Rok vydání 2005
Dotisk 2022
Počet stran 212
Jazyk CZE
Druh Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměry 20,8 x 14,7 x 1,9 cm
ISBN 978-80-7336-226-3
Váha 0.2620000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.