Domů / Knihy / Populárně naučná pro dospělé / Kariéra / Sebezdokonalování

Tajemství úspěchu - Earl Nightingale


Žádné hodnocení. Kód: P115412 Produktové číslo: 9788025460092
Kniha, Čintámani, 2011, Earl Nightingale
Dostupnost: externí sklad 17 ks
Vše 10 %
Cena před slevou: 220 Kč
Ušetříte: 22 Kč
Zlevněno z 220 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 198 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Tajemství úspěchu - Earl NightingaleStatisíce lidí považují Tajemství úspěchu, kterou napsal Earl Nightingale za studnici moudrosti a vědění, ze které je možné neustále čerpat. Říká se jí také „příručka pro prezidenty“, protože spousta významných manažerů a prezidentů velkých společností se ztotožnila s filozofií Earla Nightingala natolik, že se stala součástí jejich koncepce.

Tento výjimečný program vás ohromí tím, jak jednoduše v něm Earl Nightingale prezentuje své nadčasové myšlenky: "Úspěch či neúspěch člověka nezávisí na štěstí, na okolnostech, na osudu, náhodě, známostech nebo na kterémkoliv z dalších otřepaných starých mýtů a frází, jež slouží neznalým lidem jako výmluva. Úspěch je pouze výsledkem dodržování určitých pravidel, založených na zdravém rozumu – návod, kterým se může řídit každý."

Tajemství úspěchu změnilo mnohem víc životů, přineslo mnohem víc nečekaných úspěchů, pomohlo většímu počtu lidí stát se milionáři a zachránilo mnohem víc kariér, důležitých zaměstnání i manželství, než kterýkoliv jiný program. Navíc pravidla, o nichž se zde mluví, se nemění; je možné je použít v jakékoliv situaci a fungují za všech okolností.

Specifikace
Autor Earl Nightingale
Nakladatel Čintámani
Rok vydání 2011
Počet stran 72
Jazyk CZE
Druh Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměry 17 x 15 x 1,5 cm
ISBN 978-80-254-6009-2
Váha 0.2200000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.