Domů / Knihy / Beletrie pro dospělé / Romány, povídky, novely / Thrillery, napínavá četba

Ten negativ spal… - Josh Winning


Žádné hodnocení. Kód: P438243 Produktové číslo: 9788024296586
Kniha, LASER, 2024, Josh Winning
Dostupnost: externí sklad 20 ks
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
Ten negativ spal… - Josh Winning

Spal ten negativ je třaskavá směs hororu a thrilleru, ve které se nechvalně proslulá „vyvražďovačka“ z devadesátých let dočkává remaku… a zároveň s filmem znovu ožívá i kletba, která ho sužovala.

Hned poté, co novinářka Laura Warrenová přistane v L. A., aby napsala článek o natáčení nové hororové minisérie, stane se svědkyní sebevraždy. Přímo před jejíma očima skočí z mostu neznámý muž. Lauřinou první myšlenkou je: „A už to začíná…“ Miniseriál, o kterém má psát, je totiž adaptací hororu z devadesátých let. Hororu, ve kterém před třiceti lety hrála – a před jehož prokletím celý život utíká.

Když bylo Lauře pouhých sedm let, osm z herců a členů štábu záhadně zahynulo za okolností, které podezřele připomínaly úmrtí postav ve filmu. Z filmu se stalo v zasvěcených kruzích kultovní dílo – a také jí nenávratně zničilo život. Změnila si jméno a přízvuk, obarvila si vlasy a přestěhovala se do Anglie. Ale jsou scénáře, které nechtějí zůstat v archivu… Mrtvol rychle přibývá a Laura se záhy ocitá na útěku před zákonem. Nezbývá jí než doufat, že se jí, za pomoci své sestry a cynické věštkyně, podaří kletbu zrušit.

Specifikace
Autor Josh Winning
Nakladatel LASER
Rok vydání 2024
Jazyk CZE
Druh Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměry 20,4 x 12,8 x 3,2 cm
ISBN 978-80-242-9658-6
Váha 0.3600000
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.